Proszę włączyć JS

AKTUALNOŚCI

img

Rozpoczynają się targi The Big 5 Saudi

25 MARCA

Od 28 do 31 marca w Rijadzie w Arabii Saudyjskiej odbędą się jedne z największych targów wyposażenia sektora budowlanego na Półwyspie Arabskim. Impreza w tym kształcie miała swój początek w 2010 roku i z każdą kolejną odsłoną przyciąga coraz więcej wystawców, stanowiąc o atrakcyjności tego sektora w rejonie. Jednym z wystawców jest polski producent systemów ogrodów wertykalnych – Garden Spot z podpoznańskiego Rogalinka.

Targi The Big 5 należą do największych w regionie. Wydarzenie łączy ze sobą szereg imprez targowych. W tym roku w Rijadzie w Międzynarodowym Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym będą to: HVAC R Expo Saudi, Stone & Surface Saudi, FM Expo Saudi i Saudi Clean Expo. Tym samym zwiedzający i wystawcy będą mieli dostęp do całego przekroju wszystkich branż z sektora budownictwa.

Niezwykle dynamiczne tempo rozwoju tego regionu w przemyśle budowlanym daje gwarancję, że wystawcy uczestniczący w The Big 5 Saudi reprezentują najwyższy poziom. Najnowsze technologie, nowatorski design oraz spory nacisk na zrównoważony rozwój oraz aspekty ekologiczne to główne wyzwania przed jakimi stoją marki planujące rozwój swojego biznesu w coraz zamożniejszych krajach arabskich.

Polska marka Garden Spot będąca producentem systemów ogrodów wertykalnych doskonale rozumie wyzwania dzisiejszego świata oraz zna oczekiwania klientów z Bliskiego Wschodu. Od wielu lat z powodzeniem rozwija eksport swoich produktów do krajów Półwyspu Arabskiego. Garden Spot w swoim portfolio produktowym łączy nowoczesny design, ekologiczne technologie oraz zieleń, która jest coraz bardziej pożądana w urbanizującym się regionie basenu Zatoki Perskiej.

„Z niezmienną fascynacją patrzymy na dynamiczny rozwój świata Półwyspu Arabskiego. Uważamy, że decyzja o skierowaniu zainteresowania w tę część świata była niezwykle trafna i spójna z obecnymi trendami. Poza targami branżowymi w Arabii Saudyjskiej czy Omanie jesteśmy obecni również jako jeden z Partnerów Pawilonu Polskiego na Expo 2020 obywającym się w Dubaju. Wierzymy, że nasze produkty, powstające zgodnie z filozofią powiększania obszarów biologicznie czynnych przy zachowaniu nowoczesnego designu będą cieszyć się coraz większym zainteresowaniem i pozytywnie budować markę polskich firm w tym regionie” – podsumowuje Danuta Garbarek Prezes Zarządu Garden Spot Int.