Proszę włączyć JS

AKTUALNOŚCI

img

Nagroda „Exhibitor Magazine” dla Pawilonu Polski na Expo 2020

22 MARCA

Od 1 października 2021 do 31 marca 2022 odbywa się w Dubaju wystawa Expo 2020. Jest to pierwsza światowa wystawa, która ma miejsce na Bliskim Wschodzie. Magazyn Exhibitor od wielu lat wręcza nagrody, będące wyróżnieniami dla autorów najlepszych koncepcji pawilonów wśród uczestników Expo. Podczas obecnej wystawy, jedno z wyróżnień World Expo Awards przyznano Pawilonowi Polski.

Jury składające się ze specjalistów od designu, marketingu i eventów wyróżniło podczas obecnej imprezy ekspozycje Polski, Arabii Saudyjskiej oraz Vision Pavillon. Nasz kraj został nagrodzony w kategorii dużego pawilonu. Od początku wystawy Pawilon Polski poza designem wyróżnia się materiałami zastosowanymi do budowy. Przez wykorzystanie naturalnego drewna konstrukcja wyraża naturalność, elegancję oraz subtelność.

Duże przywiązanie do natury w koncepcji Pawilonu Polskiego widoczne jest również wśród partnerów wystawy. Jednym z nich jest Garden Spot – producent systemów ogrodów wertykalnych. Marka od wielu lat obecna jest w krajach Bliskiego Wschodu. Rosnące zapotrzebowanie w krajach arabskich na powierzchnie biologicznie czynne, a także rozwój sektora budowlanego i coraz większy nacisk na nowoczesny design sprawiają, że Garden Spot doskonale odnajduje się na tym rynku ze swoimi produktami.

„Chcielibyśmy serdecznie pogratulować pracowni WXCA oraz studiu Bellprat Partner. Konstrukcja pawilonu od początku zrobiła na nas ogromne wrażenie. Cieszymy się, że docenili ją również eksperci. Nie ukrywamy również, że jesteśmy niezmiernie dumni będąc jednym z Partnerów. Naszymi produktami uzupełniamy tę niezwykłą ekspozycję, łącząc tak jak Pawilon Polski nowoczesny design z naturą” - podsumowuje Danuta Garbarek, Prezes Zarządu Garden Spot int.