Proszę włączyć JS

AKTUALNOŚCI

img

Nowe rośliny w Garden Spot

20 KWIETNIA

Garden Spot to poza uznaną marką zajmującą się produkcją modułów Pixel Garden do budowy ogrodów wertykalnych, producent roślin dedykowanych do tego rodzaju systemów. Mając na uwadze zmieniające się trendy, nie tylko w designie ale także w postrzeganiu flory, marka Garden Spot wyszła naprzeciw oczekiwaniom klientów i wprowadza do swojej oferty nowe gatunki.

img
Philodendron Micans, to efektowna, a zarazem łatwa w uprawie roślina domowa. Ciekawe, sercowate i połyskujące liście kierują się w stronę światła. Młode mają barwę zielono-czerwoną, dojrzałe rośliny cechują się ciemnozielonymi liśćmi.

Philodendron Neon, który wyróżnia się swoim ciepłym żółtym kolorem. Roślina z pewnością nada blasku każdemu pomieszczeniu. Ta odmiana jest również rzadsza niż pozostałe odmiany philodendrona.

Epipremnum White Panther to rzadka odmiana jednej z najpopularniejszych roślin domowych. Klasyczne sercowate liście ozdobione są wpadającymi w kolor kości słoniowej przebarwieniami. White Panther świetnie sprawdzi się jako niebanalna roślina wisząca.

Philodendron Scandens Brazil to odmiana popularnego Scandensa, która wyróżnia się efektownymi, złotymi przebarwieniami i pojawiającymi się nieregularnymi paskami na liściach.

Monstera Obliqua należy do jednego z najbardziej modnych gatunków roślin domowych. Jej podziurawione liście świetnie prezentują się w nowoczesnych wnętrzach. Idealna do stworzenia dżungli w mieszkaniu.

img
„Naszym zadaniem jako producentów roślin jest wsłuchiwanie się w potrzeby Naszych klientów. Rośliny, które znajdują się w naszej ofercie są dobrane tak by ich uprawa była jak najmniej uciążliwa, a jednocześnie jak najbardziej satysfakcjonująca. Nasze rośliny to różnorodność w barwach, wzorach i fakturze. Idealnie sprawdzą się w ogrodach wertykalnych, ale także jako element dekoracji wnętrza. Nowości, które wprowadzamy dają jeszcze większe możliwości tworzenia ciekawych żywych obrazów. W naszej ofercie może znaleźć coś dla siebie każdy miłośnik zielonych rozwiązań” - podsumowuje Malwina Kaźmierczak-Matczyńska, ekspertka ds. pielęgnacji roślin w Garden Spot Int.