Proszę włączyć JS

AKTUALNOŚCI

img

Oman Design&Build Week

11 MARCA

W poniedziałek 14 marca rozpoczynają się targi Oman Design & Build Week - największe wydarzenie z branży budowlanej i nieruchomości w Omanie. Przez trzy dni w Centrum Kongresowo-Wystawienniczym w Muskacie będzie możliwość nawiązania kontaktów biznesowych z lokalnymi przedsiębiorcami z Omanu oraz innych krajów Półwyspu Arabskiego. Jednym z wystawców jest polska marka Garden Spot – producent systemów ogrodów wertykalnych.

Targi przyciągają firmy z branży budowlanej, nieruchomości, ale również wyposażenia wnętrz i lifestyle. Oman Design & Build Week staje się odpowiedzią na silny rozwój sektora budowlanego na Półwyspie Arabskim. Zmieniający się klimat i trudne warunki na wielu obszarach tego regionu stanowią wyzwanie dla przedsiębiorstw zajmujących się tworzeniem przyjaznych przestrzeni dla mieszkańców.

Marka Garden Spot jako doświadczony eksporter polskich produktów w tym regionie po raz kolejny podkreśla swoją obecność na branżowych targach. Produkty Garden Spot doskonale wpisują się w aktualne trendy w krajach arabskich. Powiększanie obszarów biologicznie czynnych, wprowadzanie zieleni do miejsc z pozoru niedostępnych i zmiana przestrzeni publicznych poprzez instalacje zielonych ścian na zewnątrz budynków.

„Produkty oferowane przez Garden Spot cieszą się coraz większym zainteresowaniem w krajach arabskich. Potwierdzają to z roku na rok rosnące wyniki eksportu naszej marki na te tereny. Filozofia, którą kierujemy się w biznesie polegająca na łączeniu ekologicznych, zielonych rozwiązań z nowoczesnym designem doskonale sprawdza się w regionach o silnym niedoborze naturalnej flory” – podsumowuje Danuta Garbarek Prezes Zarządu Garden Spot Int.