Proszę włączyć JS

AKTUALNOŚCI

img

Targi Warsaw Home & Contract

16 MARCA

W czwartek 17 marca rozpoczynają się Warsaw Home & Contract, wiosenne targi marek reprezentujących branże architektury krajobrazu i ogrodu, dekoracji wnętrz oraz rozwiązań domowej elektroniki. Garden Spot – producent systemów ogrodów wertykalnych będzie jednym z wystawców. Marka łączy w swoich produktach wszystkie aspekty tematyki targowej.

Targi Warsaw Home & Contract to wydarzenie łączące ze sobą architektów, deweloperów, producentów oraz sklepy i centra dystrybucji zainteresowane najnowszymi trendami w całościowym pojmowaniu urządzania i dekoracji wnętrz. Wydarzenie jest jednym z największych w tej części Europy i stanowi odpowiedź na dynamicznie rozwijający się sektor budownictwa oraz coraz większe zainteresowanie designem i urządzaniem wnętrz.

Garden Spot to producent systemów ogrodów wertykalnych – nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań, które tworzą interesujące przestrzenie, łączące ze sobą ciekawe wzornictwo i powiększają obszary biologicznie czynne. Nieograniczone możliwości zastosowań uniwersalnych systemów proponowanych przez markę Garden Spot sprawiają, że produkty są atrakcyjne zarówno w przestrzeniach prywatnych, jak i komercyjnych niezależnie od skali.

„Trendy w wyposażeniu wnętrz zmieniają się bardzo dynamicznie. W ostatnich latach zauważamy coraz większy nacisk na łączenie ze sobą ekologicznych technologii i nowoczesnego designu. Do tego dochodzą duże oczekiwania dotyczące powiększania obszarów zielonych w otaczających nas przestrzeniach. Mamy pewność, że produkty naszej marki doskonale wpasowują się w oczekiwania rynku” - podsumowuje Danuta Garbarek, Prezes Zarządu Garden Spot int.