Proszę włączyć JS

AKTUALNOŚCI

img

Zielony Obraz od Garden Spot

10 MAJA

Sześć czarnych modułów Pixel Garden, dwanaście dużych roślin oraz wygodna do zawieszenia rama z czarnej, wysokiej jakości płyty laminowanej, to nowa propozycja produktowa Garden Spot – Zielony Obraz. Marka będąca jednym z liderów rynku w sektorze ogrodów wertykalnych daje o sobie znać nie tylko jako twórca unikatowego systemu Pixel Garden, ale również producent roślin.

img
W ofercie Garden Spot brakowało dostępnego cenowo produktu tworzącego natychmiastowy efekt zielonej ściany, dlatego powstał Zielony Obraz oferowany z dojrzałymi roślinami własnej produkcji. Nowy produkt to otwarcie się na klienta, który oczekuje szybkiego efektu ogrodu wertykalnego i alternatywy wobec powszechnie powielanych pomysłów aranżacji ścian.

Dotychczas ogród wertykalny tworzony na zamówienie przez Garden Spot razem z roślinami stawiał duże wymagania wobec inwestorów. Oferowane w sprzedaży ramy bez roślin wymagały natomiast od klientów wysiłku i dodatkowych kosztów związanych z zazielenieniem systemów Pixel Garden. Obecnie, dzięki Zielonemu Obrazowi efekt zielonej ściany staje się bardziej dostępny.

Proponowane w zestawie gatunki roślin to dwie odmiany Syngonium, Philodendron ‘White Measure’ oraz Aspelnium. Produkowane w odpowiednich warunkach i doniczkach, dojrzewają w specjalnym tunelu Garden Spot, a następnie odpowiednio duże i dojrzałe wybierane są by móc zapełnić Pixele tworzące Zielony Obraz. Nowy produkt dostępny jest w sklepie internetowym Garden Spot w promocyjnej cenie oraz na Allegro.