ALU Line

Nasze ściany wyróżniają się prostą formą, nowoczesnym designem oraz użyciem wysokiej jakości materiałów do ich produkcji.

ALUMINIOWE ŚCIANY MOBILNE

Wykorzystując funkcjonalność naszych modułów Pixel Garden stworzyliśmy nową serię aluminiowych ścian mobilnych, umożliwiających dowolną kreację przestrzeni.

ALUMINIOWE RAMY WISZĄCE

W tej samej technologii zostały opracowane  również aluminiowe ramy wiszące. Produkt jest dostępny w naszej ofercie na zamówienie. Dowolna ilość modułów Pixel Garden może zostać oprawiona w aluminiową ramę tworząc zielony obraz.

ALUMINIOWE ŚCIANY MOBILNE

Rozwiązanie to doskonale sprawdza się w trakcie eventów plenerowych, przestrzeniach publicznych i biurowych, w domu,  jako element zielonych stref relaksu lub efektowna dekoracja na targach i imprezach czasowych. 

Strefy relaksu, tworzone z wykorzystaniem ścian mobilnych Pixel Garden to projekt dedykowany głównie przestrzeniom publicznym, w których mało jest zieleni . „Zielone wyspy” są także świetnym rozwiązaniem dla przestrzeni biurowych, gdzie dba się o polepszenie komfortu pracowników oraz klientów. Dzięki systemowi mobilnemu możliwe jest aranżowanie zielonych przestrzeni według indywidualnych potrzeb, a połączenie z wygodnymi fotelami stwarza doskonałe warunki do odpoczynku. Naszą ideą na udostępnianie tego typu rozwiązań jest umożliwienie wynajmu mobilnych ścian w połączeniu z ich obsługą i serwisowaniem, co w końcowym efekcie czyni usługę w pełni kompleksową. Użytkowanie bez konieczności zakupu produktu staje się także idealną opcją w przypadku imprez czasowych.

 ZINTEGROWANY SYSTEM NAWADNIANIA

Ścianki mobilne oparte są na technologii Pixel Garden. Ścianki wyposażone są w zintegrowany system podlewania, który sprawia, że zaaranżowany na ścianie ogród posiada kompleksowe nawodnienie wszystkich roślin. Stabilna konstrukcja oraz system kół pozwalają na bezproblemowe przemieszczanie ściany i wykorzystanie jej w różnych przestrzeniach. Nasze ściany wyróżniają się prostą formą, nowoczesnym designem oraz użyciem wysokiej jakości materiałów do ich produkcji.

WIELE MOŻLIWOŚCI

Proponujemy różnorodne rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb.

  • system wymiennych doniczek
  • aranżacja jedno lub dwustronna,
  • modele przyścienne
  • przestrzeń ekspozycyjno-informacyjna
  • dedykowany system nawadniania
  • wariant stacjonarny i mobilny

REALIZACJE

ALUMINIOWE RAMY WISZĄCE

W tej samej technologii zostały opracowane  również aluminiowe ramy wiszące. Produkt jest dostępny w naszej ofercie na zamówienie. Dowolna ilość modułów Pixel Garden może zostać oprawionaw aluminiową ramę tworząc zielony obraz.

Ogrody wertykalne, zwane ogrodami pionowymi lub zielonymi ścianami, są interesującą propozycją aranżacji przestrzeni z wykorzystaniem roślin. Oferowany przez nas system Pixel Garden, oparty na elementach (modułach), składających się ze skrzynki i dwóch doniczek, jest prosty i szybki w montażu. Konstrukcja wyposażona jest w opatentowany przez naszą firmę system nawadniania, wyróżniający nasz produkt na rynku. Dzięki zastosowaniu modułów, zwanych Pixelami, możliwe jest tworzenie  kompozycji w różnych rozmiarach, a wyjmowane z konstrukcji doniczki sprawiają, że kompozycję zieleni można dowolnie zmieniać.

Rama może być pomalowana na dowolny kolor.

Biuro:

Garden Spot Int. sp. z o.o.

Kostrzewskiego 14

62 - 022 Rogalinek, Polska

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Kontakt:

tel. +48 (61) 622 95 30

kom. + 48 503 544 407

biuro@gardenspot.pl

 

 

Marta Zamroczyńska

marta.zamroczynska@gardenspot.pl

kom. +48 503 643 664

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

Marika Rzetelna

marika@gardenspot.pl

kom. +48 503 544 407

Michalina Kasprzyk

michalina@gardenspot.pl

kom. +48 882 858 800

English