Zielona ściana

prosty montaż, fantastyczny efekt!

Montaż zielonych ścian krok po kroku

linia3

Potrzebujesz oryginalnego sposobu na aranżację zieleni dla swojego domu lub firmy? Chcesz odświeżyć ogród lub wprowadzić ożywczą roślinność do mieszkania i biura? Szukasz wyłącznie najlepszych rozwiązań? Mamy coś w sam raz dla Ciebie! Zielone ściany roślinne są właśnie tym, czego Ci potrzeba! Ich montaż jest prosty i szybki, dzięki czemu w krótkim czasie możesz uzyskać niebanalną dekorację ścienną.

Firma Gardenspot dostarcza klientom bogaty wachlarz nowoczesnych usług ogrodniczych. W ramach naszej oferty proponujemy klientom tworzenie innowacyjnych, efektownych i łatwych w utrzymaniu zielonych ścian – ogrodów wertykalnych, konstrukcji, które znakomicie odświeżają każdą przestrzeń i nadają się zarówno do wnętrz, jak i przestrzeni otwartych.

Dzięki montażowi zielonych ścian można w łatwy i efektowny sposób wprowadzić do wnętrza budynku kojące działanie przyrody, pozwalając osiągnąć symbiozę między architekturą a przyrodą.

MONTAŻ WE WNĘTRZU

linia3

MONTAŻ NA ZEWNĄTRZ

linia3

ŁATWY MONTAŻ ZIELONYCH ŚCIAN W 5 KROKACH

linia3

1. Przygotowane bazy montażowej (kratownicy)

Na pionowej powierzchni, która będzie stanowiła oparcie dla ściany kwiatowej skonstruuj z listewek kratownicę, do której przymocowana będzie konstrukcja. Potrzebne wymiary oraz inne dane znajdziesz tutaj (link)

2. Montaż elementów Pixel Garden

Przy pomocy wkrętarki przykręć moduły. Zadbaj o to, aby każdy element tworzący konstrukcję zielonej ściany został zamontowany dokładnie i równo. Wszystkie produkty z serii Pixel Garden odznaczają się najwyższą jakością materiałów oraz starannością wykonania. Są również przystosowane do szybkiego i wygodnego montażu dlatego ta czynność z pewnością nie sprawi Ci problemu.

3. Montaż poprzecznej rury nawadniającej

Wzdłuż najwyższej kondygnacji elementów zielonej ściany zainstaluj poziomo wąż, który będzie odpowiadał za prawidłowe nawodnienie całej instalacji.

4. Montaż końcówek kroplowników

Zainstaluj końcówki kroplowników.

5. Instalacja dalszych fakultatywnych elementów automatyki nawadniania

Zainstaluj pozostałe elementy systemu nawadniania.

6. Aplikacja doniczek

Kiedy konstrukcja zielonej ściany będzie już gotowa, możesz wreszcie zająć się zagospodarowaniem jej doniczkami z roślinami, które będą odpowiadać za spektakularny efekt całej instalacji. Wybór roślin należy do Ciebie i zależy od Twojej koncepcji wizualnej. Możesz wybrać pachnące kwiaty i stworzyć przy ich pomocy zróżnicowaną, kwitnącą feerię barw lub zaplanowaną kolorową mozaikę, albo też zdecydować się na różnorodne odcienie bujnej zieleni, które sprawią wrażenie efektownego nowoczesnego żywopłotu. W podobny sposób można aranżować ogrody wertykalne, których starannie zaplanowana i wykonana konstrukcja doskonale ożywi każdą domową lub biurową przestrzeń.

Nasi doradcy pozostają stale do Twojej dyspozycji służąc fachową poradą w zakresie montażu, doboru roślinności, a także pomocą w budowie zielonej ściany. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

English