Proszę włączyć JS

OFFICE LINE

Nowość od Garden Spot

NOWOŚĆ!
OFFICE LINE
Office Line to nowa seria produktów powstała z myślą o zazielenianiu biur i powierzchni komercyjnych. Zielone ściany Office Line łączą ze sobą nowe funkcjonalności z estetyką ogrodów wertykalnych. Seria zawiera 4 różne produkty: Whiteboard Wall, Acoustic Wall, Garden Wall oraz Basic Wall . Każdy z nich oparty jest o przelewowy system modułów Pixel Garden dostępny w różnych opcjach nawodnienia.
Produkty wykonywane są przy wykorzystaniu najlepszych dostępnych na rynku materiałów, wszystkie zbudowane są z modułów Pixel Garden z zintegrowanym nawodnieniem i posiadają wszelkie zalety tego systemu. Na życzenie klienta istnieje możliwość personalizacji produktu.
img

OFFICE LINE
Basic Wall
Niewielka, mierząca 140 cm wysokości zielona ścianka, która doskonale sprawdzi się jako uzupełnienie przestrzeni open space lub będzie pełniła funkcję odgradzania poszczególnych stref miejsc pracy. Zintegrowany, manualny system nawodnienia. Lekka konstrukcja i 48 żywych roślin w doniczkach systemowych Pixel Garden.
img

OFFICE LINE
Acoustic Wall
Mierząca prawie 200 cm zielona ściana z panelami wygłuszającymi oraz ogrodem wertykalnym. Produkt przeznaczony jest do odgradzania przestrzeni i wszędzie tam, gdzie oczekuje się dobrych właściwości akustycznych w połączeniu z silnymi walorami estetycznymi. Stabilna konstrukcja i 72 żywe rośliny w doniczkach systemowych Pixel Garden. Wiele opcji nawadniania.
img

OFFICE LINE
Whiteboard Wall
Mierząca prawie 200 cm zielona ściana z magnetyczną tablicą suchościeralną oraz ogrodem wertykalnym. Produkt przeznaczony jest do sal konferencyjnych, szkoleniowych i wszędzie tam, gdzie jest możliwe wykorzystanie właściwości tablicy suchościeralnej oraz liczy się estetyka związana z zielonymi ścianami. Stabilna konstrukcja i 72 żywe rośliny w doniczkach systemowych Pixel Garden. Wiele opcji nawadniania.
img

OFFICE LINE
Garden Wall
Mierzący 200 cm ogród wertykalny przyścienny ze zintegrowanym zbiornikiem wody pod stalową maskownicą. Funkcjonalność i estetyka dużego ogrodu wertykalnego bez konieczności montażu. Istnieje możliwość łączenia ze sobą produktów tworząc większą przestrzeń. Stabilna konstrukcja i 72 żywe rośliny w doniczkach systemowych Pixel Garden.
img
ZOBACZ FILM O OFFICE LINE
  • img
  • img
  • img
  • img
  • img
  • img

ZAKUPY PRODUKTÓW OFFICE LINE

W przypadku zainteresowania zakupem produktów linii Office Line prosimy o kontakt z działem sprzedaży.

Garden Spot Int. sp. z o.o.
ul. Kostrzewskiego 14, 62-022 Rogalinek, Polska