PIXEL GARDEN

ogrody wertykalne

Kompleksowe rozwiązania

dla firmy i domu

PIXEL GARDEN

ogrody wertykalne
NOWE STANDARDY
Ściany kwiatowe Pixel Garden wyznaczają nowe standardy w projektowaniu przestrzeni z wykorzystaniem żywej roślinności. Pełnią nie tylko funkcję dekoracyjną i wizerunkową, ale także użytkową. Budowane jako fasady nieruchomości, ścianki stoisk targowych, ekrany akustyczne, ogrodzenia, czy też atrakcyjne elementy zieleni we wnętrzach wprowadzają w przestrzeń nową jakość.
WIELOŚĆ MOŻLIWOŚCI
Ogrody wertykalne Pixel Garden dają ogromne możliwości aranżacyjne. Niewielkie doniczki niczym piksele komponują się w barwne, bogate w detale obrazy. Pozwalają tworzyć rozmaite wariacje kolorystyczne – kwitnące mozaiki i wyszukane wzory florystyczne, budząc powszechny zachwyt.
PROSTE ROZWIĄZANIA
System Piksel Garden cechuje unikatowy system nawadniania, chroniony zgłoszeniem patentowym. Montaż ścian kwiatowych nie wymaga ani specjalistycznej wiedzy ani dużego wysiłku. System może być instalowany zarówno na otwartej przestrzeni, jak i wewnątrz budynków.
MODUŁOWE OGRODY WERTYKALNE linia-gora

Produkty z serii Pixel Garden to artykuły przygotowane do tworzenia ozdobnych ścian roślinnych. Tego rodzaju zielone kompozycje doskonale nadają się zarówno do dekoracji i urządzania przestrzeni otwartych jak i wnętrz.

Doniczki z odpowiednio dobranymi roślinami mogą zostać wykorzystane do skonstruowania ładnych i praktycznych ścian z kwiatów, spełniających funkcje działowe, osłonowe oraz dekoracyjne. Świetnie również sprawdzają się do budowy płotów, ogrodzeń, altanek, a także przegród ogrodowych. Nie mniej efektownie prezentują się we wnętrzach jako niebanalne, żywe dekoracje ścian i pomieszczeń.

DWA ROZMIARY MODUŁÓW  linia3

System Pixel Garden oparty jest na elementach (modułach). Każdy moduł przeznaczony do tworzenia ogrodu na ścianie składa się ze skrzyneczki i dwóch wyjmowanych doniczek – takie rozwiązanie sprawia, że kompozycję zieleni można dowolnie zmieniać, łatwe jest serwisowanie ściany oraz wymiana roślin.

Do wyboru są dwa rozmiary modułów Pixel Garden:

PIXEL GARDEN PG 09
PIXEL GARDEN PG 14

(średnica doniczki 90mm)
40 szt. modułów PG09 na 1m2
Rozmiar modułu sugerowany na małe powierzchnie.

(średnica doniczki 140 mm)
18 szt. modułów PG14 na 1m2
Rozmiar modułu sugerowany na duże powierzchnie.

 ZINTEGROWANE SYSTEMY NAWADNIANIA  linia3

Opatentowany system nawadniania pozwala na bezobsługowy serwis (kliknij by powiększyć).

  DWA KOLORY MODUŁÓW  linia3

Moduły dostępne są w dwóch kolorach: jasnoszarym oraz czarnym.

ROZWIĄZANIE DLA FIRM I INSTYTUCJI PUBLICZNYCHlinia

OGRODY PIONOWE

Określane również jako ogrody wertykalne, doskonale sprawdzają się jako oryginalna i niezwykle estetyczna aranżacja ścienna w miejscach publicznych takich jak centra handlowe, kawiarnie, lokale gastronomiczne, witryny sklepowe, a także w mieszkaniach prywatnych, ogrodach i na tarasach. Ze względu na obfitą warstwę roślinności, pionowe ogrody mogą służyć jako naturalne ekrany dźwiękochłonne. Matryce kwiatowe znakomicie zastępują standardowe żywopłoty i bardzo dobrze sprawują się jako ścianki działowe, np. w biurach lub restauracjach, wprowadzając do wnętrza świeżość i nowoczesny styl.

NOŚNIK DLA FIRM

Aspekt dekoracyjny to tylko jedno z zastosowań efektownych ścian kwiatowych. Kolejnym jest ich funkcja reklamowa. Nowoczesne zielone ściany nie tylko ozdabiają, ale też mogą być nośnikiem treści marketingowych i przekazów komunikacji wizualnej. Doniczki z kolorowymi roślinami, podobnie jak piksele, mogą posłużyć do stworzenia na ścianie czy innej pionowej płaszczyźnie dowolnego obrazu, efektownej mozaiki czy atrakcyjnego komunikatu. Mogą to być zarówno ornamentalne motywy abstrakcyjne, jak i konkretne obrazy – znaki, symbole, firmowe logotypy, a nawet kompletne napisy. Możliwości pionowych ogrodów są nieograniczone, a wspaniały efekt zależy wyłącznie od Twojej wyobraźni! Nie przegap takiej okazji na to, by skutecznie przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów. Zamów dla swojej firmy spersonalizowaną ścianę kwiatową i promuj się nowocześnie.

PIXELE W DOMU linia3

Zielona ściana w domu? Nic prostszego! Dzięki modułom Pixel Garden stworzysz pionowy ogród w mieszkaniu i zmienisz swoje wnętrza w oazę zieleni. Pionowy ogród to idealne rozwiązanie dla małych powierzchni, gdzie nie ma miejsca na tradycyjne rozwiązania. Ogród na ścianie ożywi Twój dom i nada charakteru każdemu pomieszczeniu!

Masz mało miejsca na zieleń w mieszkaniu i marzysz o ogrodzie? Pixel Garden to świetne rozwiązanie na balkony i tarasy, gdzie możesz uprawiać swoje ulubione kwiaty, truskawki i zioła. Taka zielona ściana nie tylko cieszy oko, ale także pozwala mieć świeże produkty w zasięgu ręki.

REALIZACJE
  • Mieszkanie w najmodniejszym stylu? Kwiatowa ściana rozświetli wnętrze i nada mu ożywczego charakteru.
  • Ogród w mieszkaniu i niebanalna zieleń we wnętrzach? Dlaczego nie! Kwiatowe ściany to obecnie jeden z najmodniejszych rozwiązań w aranżacji wnętrz.
  • Daj się oczarować kolorom – stwórz fantazyjną kompozycję z żywych, pachnących kwiatów!
  • Nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne i szczypta piękna – odkryj stylowe aranżacje zieleni dla Twojego domu i firmy.
  • Bliżej natury – ogród na ścianie ożywi Twój dom i stworzy niezwykłą atmosferę.
  • Zaczarowany ogród na wyciągnięcie ręki – odkryj niezwykłe połączenie natury i nowoczesnej technologii architektonicznej.
  • Poczuj harmonię jaka płynie z przyrody – żyj bliżej naturalnego piękna.
NAGRODY I WYRÓŻNIENIA 
ZŁOTY MEDAL MTP, POZNAŃ 2015 Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich na Targach Ogrodniczych i Architektury Krajobrazu GARDENIA to prestiżowa nagroda przyznawana innowacyjnym produktom najwyższej jakości. Złoty Medal przyznany został systemowi Pixel Garden.
ZŁOTY WAWRZYN, WARSZAWA 2014 Złoty Wawrzyn Międzynarodowej Wystawy ZIELEŃ TO ŻYCIE przyznawany jest za najatrakcyjniejsze stoiska. Nasza targowa ekspozycja również zdobyła uznanie w tej kategorii.
ZIELONY LAUR, WARSZAWA 2014 Zielony Laur Międzynarodowej Wystawy ZIELEŃ TO ŻYCIE to nagroda przyznawana za najlepszy produkt dla ogrodów i terenów zieleni. Zostaliśmy wyróżnieni w tym prestiżowym konkursie za system ogrodów wertykalnych Pixel Garden.
LAUR EKSPERTA, WARSZAWA 2015 W konkursie nagradzane są produkty, które dobrze odpowiadają na potrzeby konsumentów, pozytywnie wyróżniają się na tle innych produktów i usług dostępnych na rynku, cechują się wysoką jakością, są oryginalne, interesujące i godne polecenia klientów.
CERTYFIKAT OGÓLNOPOLSKIEGO STOWARZYSZENIA TWÓRCÓW OGRODÓW
CERTYFIKAT OGÓLNOPOLSKIEGO STOWARZYSZENIA TWÓRCÓW OGRODÓW
ŁATWY MONTAŻ W 6 KROKACH
Instalacja jest naprawdę prosta i nie wymaga fachowych umiejętności, specjalnych narzędzi ani długotrwałych przygotowań. Wystarczy 5 prostych kroków, aby cieszyć się urokami własnego ogrodu wertykalnego

Zobacz więcej opcji montażowych

Biuro:

Garden Spot Int. sp. z o.o.

Kostrzewskiego 14

62 - 022 Rogalinek, Polska

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Kontakt:

tel. +48 (61) 622 95 30

kom. + 48 503 544 407

biuro@gardenspot.pl

 

 

Marta Zamroczyńska

marta.zamroczynska@gardenspot.pl

kom. +48 503 643 664

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

Marika Rzetelna

marika@gardenspot.pl

kom. +48 503 544 407

Michalina Kasprzyk

michalina@gardenspot.pl

kom. +48 882 858 800

English