GARDEN SPOT

witamy w strefie zieleni

ALU RAMY

Nasze ściany wyróżniają się prostą formą, nowoczesnym designem oraz użyciem wysokiej jakości materiałów do ich produkcji.

PIXEL GARDEN

ogrody wertykalne

Kompleksowe rozwiązania

dla firmy i domu

NOWE STANDARDY Ściany kwiatowe Pixel Garden wyznaczają nowe standardy w projektowaniu przestrzeni z wykorzystaniem żywej roślinności. Pełnią nie tylko funkcję dekoracyjną i wizerunkową, ale także użytkową. Budowane jako fasady nieruchomości, ścianki stoisk targowych, ekrany akustyczne, ogrodzenia, czy też atrakcyjne elementy zieleni we wnętrzach wprowadzają w przestrzeń nową jakość.

WIELOŚĆ MOŻLIWOŚCI Ogrody wertykalne Pixel Garden dają ogromne możliwości aranżacyjne. Niewielkie doniczki niczym piksele komponują się w barwne, bogate w detale obrazy. Pozwalają tworzyć rozmaite wariacje kolorystyczne – kwitnące mozaiki i wyszukane wzory florystyczne, budząc powszechny zachwyt.

PROSTE ROZWIĄZANIA System Piksel Garden cechuje unikatowy system nawadniania, chroniony zgłoszeniem patentowym. Montaż ścian kwiatowych nie wymaga ani specjalistycznej wiedzy ani dużego wysiłku. System może być instalowany zarówno na otwartej przestrzeni, jak i wewnątrz budynków.

MODUŁOWE OGRODY WERTYKALNE linia-gora

Produkty z serii Pixel Garden to artykuły przygotowane do tworzenia ozdobnych ścian roślinnych. Tego rodzaju zielone kompozycje doskonale nadają się zarówno do dekoracji i urządzania przestrzeni otwartych jak i wnętrz.

Doniczki z odpowiednio dobranymi roślinami mogą zostać wykorzystane do skonstruowania ładnych i praktycznych ścian z kwiatów, spełniających funkcje działowe, osłonowe oraz dekoracyjne. Świetnie również sprawdzają się do budowy płotów, ogrodzeń, altanek, a także przegród ogrodowych. Nie mniej efektownie prezentują się we wnętrzach jako niebanalne, żywe dekoracje ścian i pomieszczeń.

DWA ROZMIARY DONICZEK  linia3

System Pixel Garden oparty jest na elementach (modułach). Każdy moduł przeznaczony do tworzenia ogrodu na ścianie składa się ze skrzyneczki i dwóch wyjmowanych doniczek – takie rozwiązanie sprawia, że kompozycję zieleni można dowolnie zmieniać, łatwe jest serwisowanie ściany oraz wymiana roślin.

Do wyboru są dwa rozmiary modułów Pixel Garden: PIXEL GARDEN PG 09 (średnica doniczki 90mm) oraz PIXEL GARDEN PG 14 (średnica doniczki 140 mm).

Moduły dostępne są w dwóch kolorach: jasnoszarym oraz czarnym.    kolory Ilość modułów na 1m2:

  • 40 szt. modułów PG09
  • 18 szt. modułów PG14

ROZWIĄZANIE DLA FIRM I INSTYTUCJI PUBLICZNYCHlinia

OGRODY PIONOWE

Określane również jako ogrody wertykalne, doskonale sprawdzają się jako oryginalna i niezwykle estetyczna aranżacja ścienna w miejscach publicznych takich jak centra handlowe, kawiarnie, lokale gastronomiczne, witryny sklepowe, a także w mieszkaniach prywatnych, ogrodach i na tarasach. Ze względu na obfitą warstwę roślinności, pionowe ogrody mogą służyć jako naturalne ekrany dźwiękochłonne. Matryce kwiatowe znakomicie zastępują standardowe żywopłoty i bardzo dobrze sprawują się jako ścianki działowe, np. w biurach lub restauracjach, wprowadzając do wnętrza świeżość i nowoczesny styl.

NOŚNIK DLA FIRM

Aspekt dekoracyjny to tylko jedno z zastosowań efektownych ścian kwiatowych. Kolejnym jest ich funkcja reklamowa. Nowoczesne zielone ściany nie tylko ozdabiają, ale też mogą być nośnikiem treści marketingowych i przekazów komunikacji wizualnej. Doniczki z kolorowymi roślinami, podobnie jak piksele, mogą posłużyć do stworzenia na ścianie czy innej pionowej płaszczyźnie dowolnego obrazu, efektownej mozaiki czy atrakcyjnego komunikatu. Mogą to być zarówno ornamentalne motywy abstrakcyjne, jak i konkretne obrazy – znaki, symbole, firmowe logotypy, a nawet kompletne napisy. Możliwości pionowych ogrodów są nieograniczone, a wspaniały efekt zależy wyłącznie od Twojej wyobraźni! Nie przegap takiej okazji na to, by skutecznie przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów. Zamów dla swojej firmy spersonalizowaną ścianę kwiatową i promuj się nowocześnie.

PIXELE W DOMU linia3

Zielona ściana w domu? Nic prostszego! Dzięki modułom Pixel Garden stworzysz pionowy ogród w mieszkaniu i zmienisz swoje wnętrza w oazę zieleni. Pionowy ogród to idealne rozwiązanie dla małych powierzchni, gdzie nie ma miejsca na tradycyjne rozwiązania. Ogród na ścianie ożywi Twój dom i nada charakteru każdemu pomieszczeniu!

Masz mało miejsca na zieleń w mieszkaniu i marzysz o ogrodzie? Pixel Garden to świetne rozwiązanie na balkony i tarasy, gdzie możesz uprawiać swoje ulubione kwiaty, truskawki i zioła. Taka zielona ściana nie tylko cieszy oko, ale także pozwala mieć świeże produkty w zasięgu ręki.

REALIZACJE

  • Mieszkanie w najmodniejszym stylu? Kwiatowa ściana rozświetli wnętrze i nada mu ożywczego charakteru.
  • Ogród w mieszkaniu i niebanalna zieleń we wnętrzach? Dlaczego nie! Kwiatowe ściany to obecnie jeden z najmodniejszych rozwiązań w aranżacji wnętrz.
  • Daj się oczarować kolorom – stwórz fantazyjną kompozycję z żywych, pachnących kwiatów!
  • Nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne i szczypta piękna – odkryj stylowe aranżacje zieleni dla Twojego domu i firmy.
  • Bliżej natury – ogród na ścianie ożywi Twój dom i stworzy niezwykłą atmosferę.
  • Zaczarowany ogród na wyciągnięcie ręki – odkryj niezwykłe połączenie natury i nowoczesnej technologii architektonicznej.
  • Poczuj harmonię jaka płynie z przyrody – żyj bliżej naturalnego piękna.

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA linia3

ZŁOTY MEDAL MTP, POZNAŃ 2015 Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich na Targach Ogrodniczych i Architektury Krajobrazu GARDENIA to prestiżowa nagroda przyznawana innowacyjnym produktom najwyższej jakości. Złoty Medal przyznany został systemowi Pixel Garden.

ZŁOTY WAWRZYN, WARSZAWA 2014 Złoty Wawrzyn Międzynarodowej Wystawy ZIELEŃ TO ŻYCIE przyznawany jest za najatrakcyjniejsze stoiska. Nasza targowa ekspozycja również zdobyła uznanie w tej kategorii.

ZIELONY LAUR, WARSZAWA 2014 Zielony Laur Międzynarodowej Wystawy ZIELEŃ TO ŻYCIE to nagroda przyznawana za najlepszy produkt dla ogrodów i terenów zieleni. Zostaliśmy wyróżnieni w tym prestiżowym konkursie za system ogrodów wertykalnych Pixel Garden.

LAUR EKSPERTA, WARSZAWA 2015 W konkursie nagradzane są produkty, które dobrze odpowiadają na potrzeby konsumentów, pozytywnie wyróżniają się na tle innych produktów i usług dostępnych na rynku, cechują się wysoką jakością, są oryginalne, interesujące i godne polecenia klientów.

CERTYFIKAT OGÓLNOPOLSKIEGO STOWARZYSZENIA TWÓRCÓW OGRODÓW

CERTYFIKAT OGÓLNOPOLSKIEGO STOWARZYSZENIA TWÓRCÓW OGRODÓW

Łatwy montaż w 5 krokach

W naszym sklepie internetowym możesz w korzystnej cenie zakupić wszelkie elementy niezbędne do konstrukcji zielonych ścian. Instalacja jest naprawdę prosta i nie wymaga fachowych umiejętności, specjalnych narzędzi ani długotrwałych przygotowań. Wystarczy 5 prostych kroków, aby cieszyć się urokami własnego ogrodu wertykalnego.

SCHEMAT INSTALACJI WODNEJ obieg zamknięty

LEGENDA 1. zbiornik z wodą 2. filtr 3. pompa samozasysająca 12V

SCHEMAT INSTALACJI WODNEJ zasilanie wodą z sieci wodociągowej

LEGENDA 1. zawór / zasilanie woda z sieci wodociągowej 2. elektrozawór 220 V 3. timer / moduł czasowy sterujacy elektrozaworem

PARTNERZY

Współpracujemy na stałe z wieloma firmami zajmującymi się szeroko pojętym projektowaniem terenów zielonych, sprzedażą akcesoriów i rozwiązań ogrodowych. Chętnych do współpracy serdecznie zapraszamy do kontaktu. 

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu

3 + 7 =

.

Garden Spot
ul. Poznańska 89
62-020 Jasin k. Swarzędza

Biuro:
tel. +48 (61) 622 95 30
biuro@gardenspot.nazwa.pl/gardenspotpl

Aleksandra Jutrzenka – Trzebiatowska
aleksandra@gardenspot.nazwa.pl/gardenspotpl
tel. +48 (61) 622 95 20
tel. kom. +48 503 643 664

Paweł Garbarek
p.garbarek@gardenspot.nazwa.pl/gardenspotpl
tel. kom. +48 509 273 550

Dział handlowy:

Marta Staniaszek
tel. + 48 503 544 407
marta@gardenspot.nazwa.pl/gardenspotpl

Garden Spot realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt. „Europa i Skandynawia kierunek dywersyfikacji rynków zbytu dla produktów Garden Spot” nr RPWP.01.04.01-30-0059/15-00

Cele projektu:

CEL STRATEGICZNY – rozwój działalności eksportowej i uzyskanie stabilnego wzrostu wynikającego z dywersyfikacji europejskich rynków zbytu.

Planowane efekty:

W efekcie realizacji projektu osiągnięte zostaną wskaźniki dot. m.in. liczby kontraktów z klientami z rynku eksportowego, wartości sprzedaży na eksport oraz wzrostu zatrudnienia

wartość projektu: 966800,26 zł
wkład Funduszy Europejskich: 693478,84 zł

 

English