Proszę włączyć JS

AKTUALNOŚCI

img

Garden Spot na Oslo Innovation Week

19 WRZEŚNIA

Od 26 do 29 września w Oslo odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń biznesowo-technologicznych w Norwegii i całej Skandynawii. Podczas tych kilku dni spotkają się przedstawiciele najróżniejszych branż, które łączy jeden ze sobą wspólny mianownik – innowacyjność. Garden Spot ze swoimi rozwiązaniami zielonych ścian, doskonale wpisuje się w oczekiwania skandynawskich rynków, dlatego też podczas wydarzenia nie może zabraknąć naszej, polskiej marki.

img
Oslo Innovation Week to 60 wydarzeń łączących przedstawicieli biznesów z wielu krajów, w tym z Polski. Nasza reprezentacja podczas imprezy to ze strony wsparcia biznesu obecność Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu, które organizują własne wydarzenia łączące polskie marki z norweskimi inwestorami. Ze strony polskich przedsiębiorców to firmy pozycjonujące się jako startupy, marki technologiczne, ale również te, które łączą swoją działalność z nowoczesnymi technologiami i innowacyjnymi rozwiązaniami.

img
Garden Spot to marka, która od lat łączy w swoich produktach materię organiczną, nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania. Oparte o moduły Pixel Garden, ogrody wertykalne wytwarzane są całkowicie z materiałów pozyskiwanych z recyklingu. Kluczową rolą technologii w procesie eksploatacji zielonych ścian jest zapewnienie jej maksymalnie bezobsługowego nawodnienia. Zastosowany w modułach system przelewowy może być sterowany zdalnie za pomocą sterowników i wykorzystywanych aplikacji mobilnych.

Innowacyjność marki Garden Spot to nie tylko technologie lecz również pomysły na nowe produkty. Zielone ściany mobilne, tworzą łatwą do zmiany aranżacji przestrzeń w obiektach komercyjnych, czy podczas eventów. Ściany wodne nawilżają powietrze i stanową idealną kompozycję z zielenią w miejscach odpoczynku i relaksu.

„Z satysfakcją będziemy uczestniczyć w Oslo Innovation Week, ponieważ świetnie wpisujemy się w profil tej imprezy, mimo, że nasza działalność nie opiera się stricte o technologie i rozwiązania informatyczne. Ogrody wertykalne same w sobie tworzą innowację poprzez sposób obcowania z zielenią. Dzięki naszym uniwersalnym modułom Pixel Garden, zielone ściany można dowolnie skalować i łączyć z różnymi rozwiązaniami z dziedziny wysokich technologii.” – podsumowuje Danuta Garbarek, Prezes Zarządu Garden Spot Int.