Proszę włączyć JS

GO TO BRAND

Projekt promocji branży budowalnej regionu Ukrainy i Bliskiego Wschodu

Ekspansja zagraniczna w rejonach Europy Wschodniej oraz Bliskiego Wschodu

Realizowany przez nas projekt dotyczy Programu promocji branży budowy i wykańczania budowli na rynek Bliskiego Wschodu oraz Ukrainy. W ramach projektu planowane jest wzięcie udziału w 5 działaniach targowych – w Arabii Saudyjskiej (The Big 5 Saudi - 2020), Dubaj (The Big 5 - 2020), Turcja (Yapi – Turkeybuild Istanbul - 2020), Polska (Budma - 2020) i Ukraina (InnterBuild EXPO - 2020), z czego na dwóch zostanie zorganizowane narodowe stoisko informacyjne.


Dodatkowo planowany jest udział w dwóch indywidualnych misjach gospodarczych - do ZEA, oraz do Arabii Saudyjskiej. Priorytetową kategorią w każdej misji gospodarczej zajmować będą pokazy i prezentacje produktów oraz działania informacyjno-promocyjne. Podczas misji zamierzamy również ustanowić stosunki współpracy z dostawcami roślin i firmami, które będą zainteresowane dystrybucją, montażem i instalacją produktów. W ramach projektu promowana będzie Marka Polskiej Gospodarki tj. panelu promocyjnego MPG.


Projekt jest realizowany w ramach poddziałania 3.3.3. Wsparcie MŚ w promocji marek produktowych – Go To Brand Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.


Cel projektu

Rozszerzenie działalności eksportowej przy wzroście ilości docelowych krajów eksportowych o ZEA, Arabię Saudyjską, Turcję oraz Ukrainę do końca 2020 r.


Proponowane efekty:

  • promocja marki i produktów Garden Spot na rynkach zagranicznych w krajach ZEA, Arabii Saudyjskiej, Turcji oraz Ukrainie
  • zwiększenie przychodów z działalności eksportowej
  • zawarcie kontraktu handlowego
  • eksport produktów Garden Spot na nowe rynki
  • osiągnięcie rozpoznawalności marki Garden Spot i produktów Garden Spot na rynkach zagranicznych
  • promocja Marki Polskiej Gospodarki
  • umiędzynarodowienie przedsiębiorcy.

Wartość projektu

489 980,00 zł


Dofinansowanie projektu z UE

416 482,50 zł


ZOBACZ INNY PROJEKT

Program Operacyjny Inteligentny Rozwój 2014-2020 w ramach Polskich Mostów Technologicznych

ADRES

Garden Spot Int. sp. z o.o.
ul. Kostrzewskiego 14, 62-022 Rogalinek, Polska