Proszę włączyć JS

ŚCIANY WODNE

KUP NA WŁASNOŚĆ LUB WYNAJMIJ ŚCIANĘ WODNĄ

ŚCIANY WODNE
WATER LINE
Dzięki użyciu wysokiej jakości materiałów, ściana wodna jest odporna na korozję oraz łatwa do czyszczenia. System kół pozwala na łatwe przemieszczanie ściany według indywidualnych potrzeb. Ściana wodna wyposażona jest w oświetlenie LED oraz dekoracyjne kamienie. Dostępna w kolorze białym lub czarnym.
img

ŚCIANY WODNE
PREMIUM LINE
Ściana wodna Premium została zaprojektowana z należytą starannością i dbałością o detale. Ściana wyposażona jest w zabudowany zbiornik na kółkach, co pozwala na jej łatwe przemieszczanie. Razem z Alu Line Premium tworzy elegancką dekorację, zarówno w przestrzeniach prywatnych, publicznych, jak i biurowych. Ściana wodna wyposażona jest w oświetlenie LED oraz dekoracyjne kamienie.
img
 • ściana wodna biała czarna aluminiowa

  ŚCIANY WODNE GARDEN SPOT

 • ściana wodna moduł zielony

  ŚCIANA WODNA Z MODUŁEM ZIELONYM

 • zielona strefa relaksu wypoczynku

  DOWOLNA KONFIGURACJA MODUŁÓW

 • ŚCIANA WODNA Z PODŚWIETLENIEM

  ŚCIANA WODNA Z PODŚWIETLENIEM

 • ściany wodne zielone targi impreza

  ARANŻACJA W DOWOLNYM UKŁADZIE

 • img

  DOPRACOWANE DETALE WYKOŃCZENIOWE

Mobilna ściana wodna – nawilża i oczyszcza powietrze

Mobilna ściana wodna została zaprojektowana przez naszych projektantów w taki sposób, aby z jednej strony zwiększać wilgotność powietrza we wnętrzach i zapewniać zdrowy klimat, a z drugiej strony w taki sposób, aby zawsze szybko i prosto umożliwić zmianę jej ustawienia.

Woda przepływa na pionowej tafli szkła i jednocześnie zbiera zawieszone w pomieszczeniu cząstki, takie jak kurz i pyłki, które są natychmiastowo filtrowane. Szczególnie alergicy i astmatycy doceniają nasze mobilne ściany wodne, które bez dodatków chemii, w sposób naturalny oczyszczają powietrze którym oddychamy.

Woda płynąca na tafli szkła zwiększa wilgotność oraz oczyszcza powietrze, działa relaksacyjnie i wprowadza korzystny mikroklimat do otoczenia. Kurtyna wodna stanowi tarczę nawilżającą.


Ściana wodna zapewnia chłodzenie

Pozytywny wpływ na samopoczucie pracowników? Przyjemna bryza na tarasie?

Ściana wodna tworzy naturalną aurę, wytwarza witalność, optymizm i wprowadza równowagę. Jesteśmy jedynym polskim producentem, który zastosował jednocześnie najwyższą jakość materiałów do produkcji oraz najlepszą technologię. Nasze mobilne ściany możesz połączyć z kompatybilnymi, modułowymi ogrodami wertykalnymi serii Alu Line.


Naturalny filtr powietrza

Najnowsze aranżacje spełniają funkcję dekoracyjne, działowe i osłonowe oraz wpływają pozytywnie na zdrowie. Mobilny system ścian wodnych zaprojektowany przez Garden Spot umożliwia płynne i najprostsze z możliwych aranżowanie zielonych przestrzeni według indywidualnych potrzeb.

WŁASNA ŚCIANA WODNA ...

... jest bliżej niż myślisz - zapraszamy do sklepu.

ADRES

Garden Spot Int. sp. z o.o.
ul. Kostrzewskiego 14, 62-022 Rogalinek, Polska