Proszę włączyć JS

ZIELONA STREFA

Życie w zgodzie z naturą

Twoja własna, zielona oaza

Naszym rozwiązaniem na zminimalizowanie negatywnego oddziaływania zanieczyszczeń na zdrowie, jest stworzenie nowego trendu w architekturze tzw. stref zielonego relaksu.

Korzystanie z zielonej strefy relaksu pozytywnie wpływa na nasze zdrowe i samopoczucie.

Głównym elementem zielonej strefy relaksu są ogrody wertykalne, zarówno wykonywane za wymiar, jak i aluminiowe czy stalowe zielone ściany mobilne oraz kurtyny wodne.Wykonujemy zielone oazy wypełnione egzotycznymi roślinami, które efektywnie filtrują nagromadzony w pomieszczeniu dwutlenek węgla. Nasze zielone wnętrza przynoszą odprężenie, radość oraz wzbudzają kreatywność. Nasze ogrody oddziałują zapachem, a nawet potrafią wprawić w stan kontemplacji.

Istotnym elementem zielonych stref relaksu są elementy wodne, których dźwięk przynosi ukojenie. Przebywanie w otoczeniu stworzonym specjalnie dla Ciebie, o odpowiednich parametrach wilgotności, z korzystnym mikroklimatem i ułatwiającym oddychanie często powoduje, że strefy zielonego relaksu są ulubionym pomieszczeniem w domu, hotelu i biurze.

Zestawienie ogrodu wertykalnego oraz wydającej kojący szum ściany wodnej niezwykle pozytywnie wpływa na to jak czujemy się każdego dnia. Całości dopełnia relaksacyjna muzyka w tle oraz naturalne dodatki w postaci sztuki ręcznie wykonanych donic z naturalnych materiałów takich jak kora drzew, kamień czy drewno.


ZIELONA STREFA

ABY STAĆ SIĘ POSIADACZEM SWOJEJ WŁASNEJ, ZIELONEJ ENKLAWY - ZADZWOŃ.

Zaprojektujemy ją dla Ciebie, według Twoich potrzeb.

ADRES

Garden Spot Int. sp. z o.o.
ul. Kostrzewskiego 14, 62-022 Rogalinek, Polska