Proszę włączyć JS

ŻYWE OBRAZY

Doskonały pomysł na aranżację wolnej powierzchni na ścianie.

ŻYWE
OBRAZY
Funkcjonalność modułów Pixel Garden umożliwiła stworzenie serii aluminiowych i stalowych ścian mobilnych, które są doskonałym rozwiązaniem we wnętrzach prywatnych, restauracyjnych, biurowych oraz przestrzeniach publicznych.

Żywe obrazy wyróżnia unikalny, zintegrowany system nawadniania z prostą i łatwą obsługą.
img

LINIA
ALU LINE
Aluminiowe ramy w oryginalny sposób urozmaicą każde wnętrze. Ramy malowane są na dowolny kolor z palety RAL. Ich stabilna konstrukcja, nowoczesny design oraz użycie wysokiej jakości materiałów zapewniają efektowny element wyposażenia wnętrz prywatnych oraz wyjątkową dekorację podczas targów i eventów.
img

LINIA
SIMPLE LINE
Linia Simple Line stanowi odpowiedź na potrzeby Klientów poszukujących wyjątkowych rozwiązań w atrakcyjnej cenie. Malowana na dowolny kolor z palety RAL rama stalowa zapewnia wyjątkowe urozmaicenie przestrzeni. Wyróżnia ją lekka i delikatna, a jednocześnie stabilna konstrukcja.
img

RAMY
STOJĄCE, WISZĄCE

Ogrody wertykalne sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających Klientów. Aluminiowe i stalowe ramy dostępne są w wariantach: mobilnym, stojącym i wiszącym, co pozwala na dopasowanie produktu do każdego wnętrza.

Ściany wiszące bezproblemowo przymocujesz do ściany, a stojące postawisz w dowolnym miejscu w pomieszczeniu bez konieczności montażu. Zaletą produktu w wersji mobilnej jest wbudowany system kół, który pozwala na jego łatwe przemieszczanie.

img

KIERUJEMY NA ZAKUPY

Wszystkie dostępne w sprzedaży modele znajdują się w sklepie internetowym.

ADRES

Garden Spot Int. sp. z o.o.
ul. Kostrzewskiego 14, 62-022 Rogalinek, Polska