Proszę włączyć JS

WSPÓŁPRACA

Zaproszenie do współpracy B2B

Współpraca z Garden Spot

W Garden Spot kierujemy się szeregiem wartości, które wyrażamy w naszych produktach. Kierujemy się ideą w biofilii. Człowiek ma nierozerwalny związek z naturą, która ma na niego pozytywny wpływ. Dzięki naszym zielonym ścianom mamy szansę obcować z naturą w miejscach dotychczas pozbawionych obszarów biologicznie czynnych. Naszą misję rozwijamy przede wszystkim dzięki autorskiemu systemowi Pixel Garden, którego jesteśmy producentem oraz roślinom tworzonym z myślą o zielonych ścianach.


img

Technologia Pixel Garden daje praktycznie nieograniczone możliwości zastosowań i aranżacji. Jesteśmy dumni, że zaufały nam dziesiątki odbiorców z całej Europy. Od kilku lat nasze produkty eksportujemy z powodzeniem na światowe rynki, ze szczególnym uwzględnieniem obszarów Bliskiego Wschodu. Bierzemy udział w najważniejszych wydarzeniach targowych w Polsce i za granicą. Z roku na rok stajemy się coraz bardziej rozpoznawalni. Wciąż inwestujemy w rozwój wprowadzając na rynek nowe produkty i dostosowując ofertę do panujących trendów. Jako Partner Pawilonu Polskiego na EXPO 2020, a także współautor Pawilonu Singapuru udowodniliśmy, że jesteśmy marką godną zaufania. Od wielu lat współpracujemy również instytucjami publicznymi i samorządowymi.


img

Wciąż chcemy więcej, ale w pojedynkę nie jesteśmy w stanie zmienić rzeczywistości w takim stopniu w jakim byśmy po sobie oczekiwali. Chcemy się dzielić naszą wiedzą. Pasjonuje nas rozwój technologii, w szczególności w obszarze rozwiązań ekologicznych oraz prozdrowotnych. Jesteśmy otwarci na współpracę z każdą marką, która podziela nasze wartości i postrzeganie świata.

  • markami z branży budowlanej, których działalność wiąże się z ekologią i ochroną środowiska
  • architektami, biurami projektowymi oraz deweloperami
  • markami z branży eventowej oraz fit-out
  • dystrybutorami z branży ogrodniczej, producentami roślin
  • markami z obszaru welfare tech

Jedną z naszych propozycji współpracy jest wynajem zielonych ścian. Dzięki ich mobilności ogrody wertykalne stają się ciekawym, innowacyjnym i łatwym do zastosowania elementem wystroju mającym pozytywny wpływ na otoczenie.

img
img

Nasze produkty stają się atrakcyjnym elementem wystroju w takich branżach jak: eventowa, weddingowa czy fotografia modowa. Zielone ściany sprawdzą się idealnie w każdej sytuacji w której chcemy podkreślić nie tylko ekologiczny charakter marki, ale również zrobić wrażenie nietuzinkową instalacją.

img

Garden Spot Int. sp. z o.o.
ul. Kostrzewskiego 14, 62-022 Rogalinek, Polska